27 листопада на спортивному  майданчику ліцею № 4 відбувся  5-й тур Чемпіонату  Пирятинщини з міні-футболу

2 місце –ФК «Фортуна »  –  15 очок,

3 місце – ФК «Курінька – Козацька » – 12 очок.

Наступний тур Чемпіонату з міні-футболу відбудеться  4 грудня. Початок о 9:00 год   на спортивному  майданчику ліцею № 4.

5 грудня  о 10:00 год.  на спортивному  майданчику ліцею № 4 , відбудеться  міні- футбольний  турнір – Пам’яті Дєдова  Василя Германовича .

Також, 27 листопада в смт. Нових Санжарах відбувся  Фінал обласної спартакіади  ТОГО ВФСТ «Колос» серед  ветеранів  сільського спорту. В фінальній частині  взяли участь  13 кращих  команд Полтавської області. Виступ  Команди  Пирятинської МТГ  можна  вважати  вдалим, дружня команда  посіла почесне 5 місце. А саме: вдало виступили  волейболісти  нашої громади, які посіли  призове 3 місце  це Георгій Федоров, Сергій Харченко, Олег Мартинов, Костянтин  Павлов, Юрій  Нестерець, Андрій Бих, та Анатолій Чепурний .З настільного тенісу  Маляренко  Валерій та Пономаренко  Олена  в напруженій боротьбі здобули  7 місце. Вдало  грали  шашкісти  Юлія Кабушка  та Олександр Литвиненко  в командному заліку  6 місце . А Ситник Анатолій  посів 9 місце в шахах.