23 квітня 2022 року на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся Благодійний турнір по футболу серед ветеранів 45р.+ на підтримку Збройних сил України.

В турнірі взяли участь команди міст: Гребінки, Лохвиці, Пирятина та команда з формована з футболістів, які на даний час стали до лав ЗСУ. Поряд зі спортивним принципом основна мета турніру збір коштів на підтримку ЗСУ.

Футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України

По закінченню турніру кошти в сумі 17 тисяч 165 гривень були перераховані на рахунок ЗСУ.

Турнірне становище команд та кубок отримала команда ФК Пирятин – Полтавщина» 45 р.+, друге місце посіла амбіційна бойова команда ФК Пирятин ЗСУ , третє місце дісталось ветеранам з Лохвиці, ФК « Локомотив» з Гребінки посіли 4 місце.

Чемпіон ФК Пирятин-Полтавщини 45р. та Срібний призер ФК Пирятин Збройні Сили України

МО ГО ВФСТ «Колос» вдячний командам, вболівальникам за участь та фінансову підтримку ЗСУ. В планах організації провести турніри з міні- футболу та зустріч команди ветеранів ФК «Пирятин – Полтавщина» – зі збірною України серед ветеранів на кінець травня місяця.