8 – 11 жовтня у Вінниці відбувся Чемпіонат України з сумо. Вихованці Пирятинської дитячо-
юнацької спортивної школи взяли участь у ньому та повернулися з 15 медалями.
Наймолодша учасниця змагань Анна Заїка у ваговій категорії 29 кг, отримала срібну медаль.
«Срібло» отримала також Софія Оникієнко. Бронзові нагороди здобули Женя Макаренко, Марина
Гримашевич, Настя Кальницька, Саша Хропко, Богдан Бондарчук. Інна Мартиненко виборола
«золото».
Загалом пирятинська команда посіла 1 місце у віковій категорії до 14 років , а команда до 16 років
– 2 місце.
Тренує пирятинських спортсменів – Петро Антончук , багаторазовий Чемпіон світу. А для більш
плідних та успішних тренувань, на сьогодні, у підвальному приміщенні Пирятинського ліцею
облаштовуємо залу для занять з сумо та дзюдо.
Приємно, що пирятинські спортсмени, завдяки своєму ентузіазму та тяжких тренувань на
Всеукраїнському рівні показують чудові результати.