У Полтавській області показники захворюваності та смертності одні з найбільших в Україні, – Віктор Ляшко про ситуацію з COVID-19

Advertisement

Найбільш критична ситуація у Чернігівській та Полтавській областях, де показники захворюваності та смертності є одними з найбільших серед регіонів України та порівняно з аналогічними показниками великих європейських країн.

Про це у Facebook повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Чернігівська та Полтавська області наразі найбільше потребують збільшення охоплення тестуванням задля посилення контролю над поширенням захворюваності на COVID-19.  Саме для збільшення потужностей ці області вже отримали субвенції на модернізацію клініко-діагностичних лабораторій у лікарнях в розмірі 19,5 та 9,2 млн грн відповідно”, – повідомив Ляшко.

Також збільшення обсягів тестування потребують Хмельницька, Житомирська, Дніпропетровська, Львівська, Харківська і Закарпатська області.

МОЗ оновило алгоритм тестування на COVID-19 , за яким розширено перелік осіб, що підлягають обов’язковому тестуванню та додано можливість визначення підтвердженого випадку за результатом швидкого тесту на антиген.

Виконання зазначених рішень дозволять вже у найближчим часом збільшити обсяги тестування та посилити контроль над поширенням захворюваності на COVID-19”, – резюмував Ляшко.

ПОМЕР 12-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК З ПОЛТАВЩИНИ, ЯКОГО ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ З ОПІКАМИ

У Заводському хочуть створити крафтову броварню

У Гребінці автомобіль збив дитину. Постраждалий реанімації

КИЇВСЬКИЙ ПОСАДОВЕЦЬ, ЯКИЙ ПІД ХОРОЛОМ П’ЯНИМ ВЧИНИВ ДТП З ДВОМА ЗАГИБЛИМИ, ВИМАГАЄ ЗАКРИТТЯ СПРАВИ

На Хорольщині під час пожежі загинула людина

Поділись з друзями!
error0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.