На сесії Пияртинської міської ради депутат Олег Тристан звернувся з пропозицією внести зміни до програми “Пріорітетні види спорту в Пирятиській громаді” і в першу чергу витрачати кошти на важливі потреби, а не розкидати кошти з бюджету. Депутат запропонував зняти кошти з програми придбання Лазертаг” для шкіл ( лазертаг – військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней безпечними «лазерними» пострілами. Влучання зараховується, коли промінь з «бластера» суперника потрапляє на сенсори, закріплені на одязі або амуніції гравця. – авт.)

Під час проведення бюджетної комісії я під протокол сказав, що я заперечую. Пояснюю чому: У нас зараз катастрофічна ситуація по пожежному спостереженню у школах! У селі Вишневе у нас там у судовому вже порядку навіть. Ми наших дітей наштовхуємо на потенційну небезпеку. Немає пожежного спостереження. Немає блискавкозахисту. Немає нічого! Зате ми виділяємо гроші на ігрові автомати. Зараз локдаун, і школи закриті. Я прошу спрямувати ці кошти в першу чергу на пожежне спостереження”, сказав у своїй промові Олег Тристан.

Представники міської ради заперечили цьому, і відповіли, що ще мають повернутися залишки з освітньої субвенції, тому вони також потім будуть розподілені і за ті кошти можна буде подумати над пожежною системою. Олег Тристан відповів, що все ж, спочатку треба убезпечити дітей та встановити пожежну сигналізацію для безпеки дітей, а тоді вже думати про придбання ігрових автоматів.

“Я все ж прошу спочатку вирішити важливі питання. Я вже казав, що нам треба берегти кошти. У нас багато важливих питань є. Нам потрібна лапароскопічна стійка в хірургічне відділення. Нам потрібен КТ. Чому у нас люди кожен день їздять в Прилуки чи ще кудись? Бо у нас немає цих апаратів. В Хоролі є КТ, а в нас нема. А ми “тринь туди”, “тринь сюди”. Треба берегти кошти і купувати важливі речі.”, – наголосив Тристан.

Сергій Пазюк також став на захист придбання ігрових автоматів, та почав апелювати, що це просили АТОвці і тому потрібно купити їх. Депутати підтримали пропозицію Тристана та проголосували за зняття коштів з придбання автоматів для шкіл, і відклали це питання. Міський голова Андрій Сімонов під час голосування покинув залу та не голосував. Пізніше, коли депутати вже проголосували за пропозицію Олега Тристана, міський голова повернувся до зали, та фактично змусив депутатів повернутися до голосування, і заново переголосувати, та спрямувати все таки кошти на придбання ігрових автоматів. Депутати переголосували і направили кошти на придбання автоматів.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon