Advertisement
Advertisement

В Дейманівці відбувся І етап спартакіади на звання «Краще спортивне село Пирятинщини-2021». В змаганнях взяли участь 9 команд та понад 150 спортсменів з  6-ти видів спорту. 

Результати першого етапу змагань:

В особистому заліку кращими були:

Настільний теніс  

         жінки     

         І місце – Феофілактова Людмила (с. Олександрівка)

         ІІ місце – Мишакіна Маргарита  (с. Вишневе) 

         ІІІ місце – Горб Яна   (с. Березова Рудка)

         Чоловіки     

         І місце – Курочка Вадим   (с. Курінька)

         ІІ місце – Лимар Олександр  (с. Теплівка)

         ІІІ місце – Маляренко Валерій  (с. Дейманівка)

Армспорт

         І   місце  –  Лимаренко Олег   (с. Курінька)

         ІІ  місце –  Ковальчук Станіслав  (с. Теплівка)

         ІІІ місце –  Рикаленко Роман   (с. Давидівка)

Шахи жінки  

         І місце – Рум’янцева Галина   (с. Вікторія)

         ІІ місце – Шевченко Алла  (с. Березова Рудка)

         ІІІ місце – Дзюба Дарина  (с. Вишневе)

   Чоловіки

         І місце – Лисенко Микола  (с. Велика Круча)

         ІІ місце – Чернякін Віктор  (с. Березова Рудка)

         ІІІ місце – Андрієвський Василь (с. Вікторія)

Шашки жінки  

         І місце –  Реутас Сніжана   (с. Вишневе)

         ІІ місце – Біляєва Аліна  (с. Березова Рудка)

         ІІІ місце – Тарасова Юлія  (с. Вікторія)

         Чоловіки

         І місце – Денисенко Борис  (с. Вишневе)

  ІІ місце – Марченко Валерій  (с. Смотрики)

         ІІІ місце – Сухачов Іван Віталійович  (с. Березова Рудка) 

Волейбол  

Кубок та перше місце здобула обє’днана команда з сіл Куріньки, Дейманівки, Яцини  

         ІІ  місце команда Теплівки

         ІІІ місце посіла команда  Вишневе

Загальнокомандний залік:

  1. місце – Вишневе (Харківці, Високе, Каплинці, Усовка)    – 27 очок     

 2  місце – Березова Рудка (Вечірки, Крячківка, Мар’їнське)    – 32 очки   2  місце – Теплівка  – 32 очки

 3  місце – Вікторія (Олександрівка, Архемівка)  – 33 очки

 4  місце – Дейманівка (Яцини, Куріньки, Прихідьки, Шкурати, Білоцерківці, Скибинці, Нитратівка) – 36 очок

5  місце – Давидівка (Нові Мартиновичі, Граборівка,

Гурбинці, Кроти)  – 40 очок

6  місце  – Смотрики (Малютинці) – 42 очки

7  місце  – Велика Круча (Мала Круча, Повстин)       – 52 очок

8  місце  – Сасинівка (Кейболівка, Леляки, Меченки, Першотравневе, Червоне, Калинів Міст, Верхоярівка,     Замостище    – 58 очок

 Наступний ІІ етап спартакіади на «Краще спортивне  село Пирятинщини-2021»  відбудеться 23 травня 2021 року на стадіоні «Ювілейний» м. Пирятин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Результати 4 туру другого кола чемпіонату Пияртинщини з міні футболу

Advertisement
Advertisement
Advertisement

2021-03-01
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі