Мобільні стенди roll up (рол апи)

Реклами потребує будь-якої бізнес-магазини, виробництва, торгові марки й так далі. Для просування товарів, послуг і досягнення своїх цілей використовуються різні маркетингові заходи. Не останню роль в цьому відіграють рекламні конструкції. Мобільний рекламний стенд roll up (рол ап), що відрізняється універсальністю, доступною ціною, хорошою візуалізацією інформації – один з них. Замовити високоякісне і швидке виготовлення рол апа можна в нашій друкарні. З нашою допомогою Ви отримаєте можливість завжди бути «у всеозброєнні»: мати під рукою стійке, надійне в експлуатації, багаторазовий засіб, що дозволяє представляти компанію на виставках, презентаціях, інших важливих для просування бізнесу заходах.

Популярність ролапа пояснюється не тільки чудовою наочністю, але і легкістю в установці, простоті транспортування і зручності зберігання. Вартість такої реклами – зовсім не велика. Всі ці чудові характеристики обумовлені особливими конструктивними особливостями роллапов.

Конструкція рол ап

Мобільні стенди складаються з двох частин:

  • квадратної або каплевидної опори, яка може бути виконана з металу або металу з додаванням пластику;
  • гнучкого рекламного полотна, матеріалом для якого може служити ламінований папір, зберігає нанесену на неї інформацію протягом тривалого часу, або прозора з блакитним відтінком плівка ПВХ.

Рекламне полотно або банер roll up (рол ап) є носієм зображення (логотипу, слогану, переліку послуг, контактів). Повнокольоровий друк рол апа може бути одно-або двосторонньої. Двосторонні банери можуть забезпечуватися механізмами, що обертають зображення по колу. Якщо ще підсвітити стенд, він буде виглядати ефектно і притягувати до себе погляди відвідувачів заходу.

Термін виготовлення 2-4 дні, в залежності від кількості.

Контакти: Соборна, буд 59, оф. 10

тел. (095) 614-03-40, e-mail: info@gazeta-apelsin.com

Години роботи: 3 9:00-20:00, вихідні: з 10:00-16:00

2021-02-26